J
I
K
A
B
نام و نام خانوادگي: مجيد پورعيسي چافجيري
سمت سازماني: رئيس سازمان
تلفن: 31272114-1272115
پست الكترونيكي:

m.poorisa@yahoo.com

نام و نام خانوادگي: علي بهداني 
سمت سازماني: معاون برنامه ريزي و بودجه 
تلفن: 31272125
پست الكترونيكي:

Behdani.A@mporg.ir

رزومه معاون برنامه و بودجه

نام و نام خانوادگي: جواد لطفي 
سمت سازماني: معاون آمار و اطلاعات 
تلفن: 31272140
پست الكترونيكي:

Lotfi.J@mporg.ir

رزومه معاون آمار و اطلاعات 

نام و نام خانوادگي: معصومه رضايي 
سمت سازماني: معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني
تلفن: 31272160
پست الكترونيكي:

rezaei@mporg.ir

رزومه معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني

نام و نام خانوادگي:  محسن عباسي
سمت سازماني: مديرنظام فني و اجرايي
تلفن: 31272170
پست الكترونيكي:

Abbasi.M@mporg.ir

رزومه مديرنظام فني و اجرايي

نام و نام خانوادگي: مهدي فاطمي 
سمت سازماني: مديرآموزش و پژوهش هاي توسعه و آينده نگري  
تلفن: 31272180                              
پست الكترونيكي:

Fatemi.M@mporg.ir

رزومه مدير آموزش و پژوهش هاي توسعه و آينده نگري

نام و نام خانوادگي: محمدحسين حسني 
سمت سازماني: مدير اداري ،مالي و پشتيباني   
تلفن: 31272100
پست الكترونيكي:

Hasani.M@mporg.ir

رزومه مدير اداري ،مالي و پشتيباني 

نام و نام خانوادگي: اميررضا محمدخاني نژاد 
سمت سازماني: سرپرست حوزه برنامه ريزي 
تلفن: 31272472                               

پست الكترونيكي:  

Mohammadkhani.A@mporg.ir

رزومه سرپرست حوزه برنامه ريزي

نام و نام خانوادگي: حميد جهانشاهي  
سمت سازماني: مشاور 
تلفن: 31272113
پست الكترونيكي:

jahanshahi.H@mporg.ir

رزومه مشاور سازمان 

نام و نام خانوادگي: رضا خدادادي بهلولي 
سمت سازماني: رئيس حراست 
تلفن: 31272117                              
پست الكترونيكي:

khodadadi.M@mporg.ir

آمار بازديد
تعداد بازدید از سایت 280532 تعداد بازدید از صفحه 1112 تعداد بازدید امروز صفحه 3
ارتباط با ما

نشاني :بيرجند،خيابان شهيد آيت الله محلاتي ،خيابان ۲۲ بهمن، سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان جنوبي
كد پستي : ۹۷۱۷۶۱۵۳۵۶
سامانه ارتباط گويا: ۳۱۲۷۱(۰۵۶)
دورنگار سازمان : ۳۲۴۵۰۶۱(۰۵۶)

رايانامه: Crm.Khj@mporg.ir

شبكه هاي اجتماعي :     
روابط عمومي:   31272316 _31272317(056)

نظر سنجي
مطالب سايت را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
تعداد کل نظرات: 2
مفيد و كاربردي 2100%
به طور كلي از سايت راضي هستم 0%
تا حدودي مفيد 0%
نياز به بازبيني دوباره 0%
كليه حقوق اين سايت متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان خراسان جنوبي ميباشد
Powered by Tetis PORTAL